Ceník

 • Novorozenecká fotografie

  2.400 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 10x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 170 Kč.

 • Dětská fotografie

  1.000 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 7x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 130 Kč.

 • Těhotenská fotografie

  900 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 5x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 140 Kč.

 • Rodinná fotografie

  1.000 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 7x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 130 Kč.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Jak to probíhá před focením?

E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením. Sejdeme se v domluveném čase a místě.

Kdy a jak obdržíte hotové fotografie?

Do 14ti dní po focení, Vám zašlu předretušované náhledy, ze kterých si vybere čísla snímků o které máte zájem a odešlete mi je emailem. Finální snímky Vám zašlu do 4-6 týdnů od zaslání Vašeho výběru fotografií v maximálním rozlišení (vhodné pro tisk na větší formát). Platba za poskytnuté služby probíhá hotově po skončení focení.

Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech.

Jak dlouho archivuji náhledy?

Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 3měsíce, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

Máte další otázky?

napište mi!
Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz