Ceník

 • Novorozenecká fotografie

  2.400 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 10x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 200 Kč.

 • Dětská fotografie

  1.000 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 7x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 130 Kč.

 • Těhotenská fotografie

  1200 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 5x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 170 Kč.

 • Rodinná fotografie

  1.000 Kč

  Cena obsahuje: Balíček 7x vyretušovaná fotografie. Možnost objednat i více fotografií. Cena za každou další fotografii 130 Kč.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Jak to probíhá před focením?

E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením. Sejdeme se v domluveném čase a místě.

Kdy a jak obdržíte hotové fotografie?

Do 14ti dní po focení, Vám zašlu předretušované náhledy, ze kterých si vybere čísla snímků o které máte zájem a odešlete mi je emailem. Finální snímky Vám zašlu do 4-6 týdnů od zaslání Vašeho výběru fotografií v maximálním rozlišení (vhodné pro tisk na větší formát). Platba za poskytnuté služby probíhá hotově po skončení focení.

Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech.

Jak dlouho archivuji náhledy?

Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 4 měsíce, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz