Každé focení je jiné a vyžaduje specifický postup...

Jak se připravit na samotné focení?
Přečtěte si praktické rady!

Číst dál
 • Focení těhotných

  Focení těhotných

  Jak se připravit na focení...

  U těhotných jde především o zdůraznění bříška, proto je vhodné období mezi 6. a 7.měsícem těhotenství. Přineste si několik variant oblečení, nebojte se nevšedních a výrazných prvků, vybereme na místě dle nálady a potřeby.Vhodná je například bílá košile, džíny, obepnuté jednobarevné tričko, spodní prádlo, dlouhé šaty. Pokud žádné šaty nemáte, nelamte si s tím hlavu, v ateliéru mám k dispozici troje krásné těhotenské šaty vhodné na focení (pod tyto šaty je nejlepší spodní prádlo v tělové barvě) Při focení těhotné s partnerem je vhodné se zamyslet nad sladěním oblečení obou - raději neutrální jednobarevné věci. Před focením je vhodné si udělat make-up a upravit nehty . Nabízím foceni v exteriéru či ateliéru.

 • Všeobecné informace

  Všeobecné informace

  Jak se připravit na focení...

  E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením.

  Sejdeme se v domluveném čase a místě.

  Po skončení fotografování Vám do 14dní zašlu informace pro přístup do klientské části mého webu (odkaz, login a heslo), kde budete mít dva týdny na to vybrat si z nafocených neupravených snímků domluvený počet fotografií, který následně upravím a vyretušuji. Finální snímky Vám zašlu do 3týdnů od zaslání Vašeho výběru fotografií v maximálním rozlišení (vhodné pro tisk na větší formát).

  Platba za poskytnuté služby probíhá hotově po skončení focení.

  Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 3měsíce, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

  V ateliéru je zakázáno kouřit, fotografovat vlastním zařízením, poškozovat rekvizity.

  Nevyretušované fotografie neposkytuji.

  Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech

Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz