Každé focení je jiné a vyžaduje specifický postup...

Jak se připravit na samotné focení?
Přečtěte si praktické rady!

Číst dál
 • Focení miminek a dětí

  Focení miminek a dětí

  Jak se připravit na focení...

  Do této kategorie spadají dětičky od 1.měsíce do školního věku. Zachyťte neopakovatelné a ty nejkrásnější okamžiky a zachovejte si je pro Vás i Vaše děti. Připravte si kombinace světlých a tmavších barev jednobarevného oblečení. Maminky určitě si sebou vezměte dobrou náladu a kousek trpělivosti. Budu vyžadovat vaši spolupráci, jelikož jenom maminky dobře ví, co na své děti platí. Dětem můžete vzít sebou jejich oblíbenou hračku. Dále doporučuji při focení sourozenců – sladit děti do podobných barev – na snímcích to ve finále vypadá moc hezky, Doporučuji děti obléknout do jednobarevných svršků bez nápisů a obrázků. V ateliéru mám pro děti nachystané oblíbená baghera autíčka a spousta rekvizit.

 • Všeobecné informace

  Všeobecné informace

  E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením.

  Sejdeme se v domluveném čase a místě.

  Po skončení fotografování Vám do 14dní zašlu informace pro přístup do klientské části mého webu (odkaz, login a heslo), kde budete mít dva týdny na to vybrat si z nafocených neupravených snímků domluvený počet fotografií, který následně upravím a vyretušuji. Finální snímky Vám zašlu do 4-6ti týdnů od zaslání Vašeho výběru.

  Platba za poskytnuté služby probíhá převodem na bankovní účet po skončení focení.

  Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 1 měsíc, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

  V ateliéru je zakázáno kouřit, fotografovat vlastním zařízením, poškozovat rekvizity.

  Nevyretušované fotografie neposkytuji.

  Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech

Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz