Každé focení je jiné a vyžaduje specifický postup...

Jak se připravit na samotné focení?
Přečtěte si praktické rady!

Číst dál
 • Focení miminek a dětí

  Focení miminek a dětí

  Jak se připravit na focení...

  Do této kategorie spadají dětičky od 1.měsíce do školního věku. Zachyťte neopakovatelné a ty nejkrásnější okamžiky a zachovejte si je pro Vás i Vaše děti. Připravte si kombinace světlých a tmavších barev jednobarevného oblečení. Maminky určitě si sebou vezměte dobrou náladu a kousek trpělivosti. Budu vyžadovat vaši spolupráci, jelikož jenom maminky dobře ví, co na své děti platí. Dětem můžete vzít sebou jejich oblíbenou hračku. Dále doporučuji při focení sourozenců – sladit děti do podobných barev – na snímcích to ve finále vypadá moc hezky, Doporučuji děti obléknout do jednobarevných svršků bez nápisů a obrázků. V ateliéru mám pro děti nachystané oblíbená baghera autíčka a spousta rekvizit.

 • Všeobecné informace

  Všeobecné informace

  Jak se připravit na focení...

  E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením.

  Sejdeme se v domluveném čase a místě.

  Po skončení fotografování Vám do 14dní zašlu informace pro přístup do klientské části mého webu (odkaz, login a heslo), kde budete mít dva týdny na to vybrat si z nafocených neupravených snímků domluvený počet fotografií, který následně upravím a vyretušuji. Finální snímky Vám zašlu do 3týdnů od zaslání Vašeho výběru fotografií v maximálním rozlišení (vhodné pro tisk na větší formát).

  Platba za poskytnuté služby probíhá hotově po skončení focení.

  Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 3měsíce, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

  V ateliéru je zakázáno kouřit, fotografovat vlastním zařízením, poškozovat rekvizity.

  Nevyretušované fotografie neposkytuji.

  Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech

Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz