Každé focení je jiné a vyžaduje specifický postup...

Jak se připravit na samotné focení?
Přečtěte si praktické rady!

Číst dál
 • Focení novorozenců

  Focení novorozenců

  Jak se připravit na focení...

  Novorozená miminka se fotí ve spánku a pro toto focení je ideální věk 6-14 dní po narození. Obecně platí, že čím dříve tím lépe. Miminko v tuto dobu ještě hodně spinká, nezlobí a nevadí mu polohování, takže je pro fotografa snadnější jej vyfotografovat. Termín fotografování je nejlepší si domluvit ještě před porodem a potvrdit ho co nejdříve po porodu, nejlépe ještě z porodnice. Průběh fotografování nejvíce závisí na miminku, které pokud bude spolupracovat, vše zvládneme vyfotit v průběhu 2-3 hodin. Pro samotné miminko je dobré vzít náhradní plenky a jídlo, deku na přikrytí miminka (pokud zrovna uspáváme či připravuji rekvizity, musí být miminko stále v teplíčku.), popřípadě další drobnosti či oblečení, se kterými budete chtít miminko vyfotografovat. Důležitý je také dudlík (i když ho třeba neradi dáváte), který hodně pomůže, když je miminko neklidné a nedaří se ho uspat. Při focení rodičů s novorozeňátkem je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso.

 • Všeobecné informace

  Všeobecné informace

  E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením.

  Sejdeme se v domluveném čase a místě.

  Po skončení fotografování Vám do 14dní zašlu informace pro přístup do klientské části mého webu (odkaz, login a heslo), kde budete mít dva týdny na to vybrat si z nafocených neupravených snímků domluvený počet fotografií, který následně upravím a vyretušuji. Finální snímky Vám zašlu do 4-6ti týdnů od zaslání Vašeho výběru.

  Platba za poskytnuté služby probíhá převodem na bankovní účet po skončení focení.

  Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 1 měsíc, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

  V ateliéru je zakázáno kouřit, fotografovat vlastním zařízením, poškozovat rekvizity.

  Nevyretušované fotografie neposkytuji.

  Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech

Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz