Každé focení je jiné a vyžaduje specifický postup...

Jak se připravit na samotné focení?
Přečtěte si praktické rady!

Číst dál
 • Focení novorozenců

  Focení novorozenců

  Jak se připravit na focení...

  Novorozená miminka se fotí ve spánku a pro toto focení je ideální věk 6-14 dní po narození. Obecně platí, že čím dříve tím lépe. Miminko v tuto dobu ještě hodně spinká, nezlobí a nevadí mu polohování, takže je pro fotografa snadnější jej vyfotografovat. Termín fotografování je nejlepší si domluvit ještě před porodem a potvrdit ho co nejdříve po porodu, nejlépe ještě z porodnice. Průběh fotografování nejvíce závisí na miminku, které pokud bude spolupracovat, vše zvládneme vyfotit v průběhu 2-3 hodin. Pro samotné miminko je dobré vzít náhradní plenky a jídlo, deku na přikrytí miminka (pokud zrovna uspáváme či připravuji rekvizity, musí být miminko stále v teplíčku.), popřípadě další drobnosti či oblečení, se kterými budete chtít miminko vyfotografovat. Důležitý je také dudlík (i když ho třeba neradi dáváte), který hodně pomůže, když je miminko neklidné a nedaří se ho uspat. Při focení rodičů s novorozeňátkem je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso.

 • Všeobecné informace

  Všeobecné informace

  Jak se připravit na focení...

  E-mailem nebo telefonicky si upřesníme Vaše představy a doladíme veškeré detaily. Většinu věcí doladíme těsně před focením.

  Sejdeme se v domluveném čase a místě.

  Po skončení fotografování Vám do 14dní zašlu informace pro přístup do klientské části mého webu (odkaz, login a heslo), kde budete mít dva týdny na to vybrat si z nafocených neupravených snímků domluvený počet fotografií, který následně upravím a vyretušuji. Finální snímky Vám zašlu do 3týdnů od zaslání Vašeho výběru fotografií v maximálním rozlišení (vhodné pro tisk na větší formát).

  Platba za poskytnuté služby probíhá hotově po skončení focení.

  Náhledy, které Vám budou zaslány, archivuji maximálně 3měsíce, pro případ, kdyby jste se rozhodli ještě si přiobjednat další fotografie.

  V ateliéru je zakázáno kouřit, fotografovat vlastním zařízením, poškozovat rekvizity.

  Nevyretušované fotografie neposkytuji.

  Fotoateliér není v provozu o svátcích a víkendech

Small Logo

Objednejte se ještě dnes!

 • Provozovatel: Pragam s.r.o, Vsetínská 285, Praha 5, IČO:48585700
 • info@photogm.cz